O szafie, która sama czyści ubrania

Jedni doniesienia o szafie, do której wkłada się brudne ubrania, a wyjmuje czyste i pachnące, traktują jak bajkę. Jeśli jesteś jedną z nich, uwierz – takie urządzenie istnieje naprawdę. Pierwsze doniesienia o jej wejściu na europejski rynek dotarły do odbiorców w 2016 roku (wspominaliśmy o tym w ostatnim wpisie). Jak działa? Czy można ją mieć w prywatnym domu? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć w dzisiejszym artykule. Jesteś ciekaw? Zachęcamy do lektury.

Zaawansowana technologia, która może zdziałać cuda

Nie ma się czemu dziwić, że z niecierpliwością czekaliśmy na kabiny do prasowania. Urządzenia te zostały zaprojektowane w sposób, który pozwala użytkownikowi zawsze cieszyć się ulubionymi ubraniami. W systemie tym połączono wiele technologii, które obecnie działały osobno. Jedną z nich jest system parowy, który nie tylko usuwa zagniecenia, ale również jest w stanie uwolnić odzież od nieprzyjemnych zapachów i malutkich zabrudzeń. Urządzenie idealne? Nie do końca, ponieważ w przypadku dużych zabrudzeń i tak czekaj nas tradycyjne pranie lub oddanie ulubionej marynarki lub płaszcza do czyszczenia. Jeśli jednak zależy nam tylko na odświeżeniu wspomnianych części garderoby, wspomniane kabiny do prasowania są idealnym rozwiązaniem.

Jeśli chodzi o wygląd urządzenia, to śmiało można pomylić je z lodówką lub mniejszą szafą. W środku urządzenia znajdują się wieszaki, na które należy powiesić ubranie, które chcemy odświeżyć. Kiedy zapełnimy znajdujące się w szafie wieszaki, możemy uruchomić program, który przy użyciu pary i ruchu wieszaków, odświeży noszoną odzież. Prawda, że proste?

Dodaj komentarz